שירותי iT

שירותי IT

אנו ניצור עבורך את התשתית המתאימה ביותר למאפייני הארגון, נמצא את פתרונות ה-IT המתקדמים והיעילים ביותר ונגבש יחד איתך מערך מחשוב ומידע מתקדם ומשוכלל.
אנחנו ב-דיסקל נעמיד לרשותך את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, לטובת כל משימה ועבור כל פרויקט.
נבנה עבורך מערך תשתיות IT מקיף משלב התכנון ועד להטמעה המלאה בארגון, נייעץ לך לגבי פתרונות לבעיות ספציפיות ונעמיד לרשותך את הכלים אשר יסייעו לך ליישם את אותם פתרונות. המשימה שלנו היא להעניק לך שירותי IT אשר עונים במדויק לצרכים שלך, תוך שימוש חכם במשאבים שעומדים לרשותך ומתוך שאיפה לספק לך תמורה מלאה על השקעתך בפרויקט. מבחינתנו, מערך IT איכותי הוא כזה שיהיה גם יעיל וגם משתלם עבורך.


כחלק מהשירותים שלנו:
1. טכנאי שטח - צוות הטכנאים המקצועי עובר הכשרות רבות ומעניק פתרונות מקצה לקצה 360 הכולל , התקנה , טיפולי חומרה בשטח.
2. מכירת ציוד חומרה - כחברה אשר דוגלת במתן שירות מקיף, מקצה לקצה, אנחנו ב-דיסקל לא מסתפקים רק בהעמדת שירותים טכניים ומקצועיים עבור הלקוח, אלא מספקים לו, על פי דרישתו, מוצרים טכנולוגיים שונים. כלי זה מאפשר לנו להשלים מעטפת ייחודית של שירותים אשר מבטיחה מענה איכותי ברמה הגבוהה ביותר לכל לקוח ובכל תחום.
3. שירותי טמיכה טכנית - כחלק מהבנת רצון הלקוחות לפתרון מהיר וללא תלות בזמן הגעת טכנאי בודד הוקם מרכז תמיכה מהמתקדם והמקצועי ביותר, זמני מענה ותגובה מהירים ביותר, מקצועיים ביותר, אפשרות למתן שירות 24/7, תיעוד וניהול דוחות פניית לקוחות.

מחפש עבודה ? שלח קו"ח !
שליחת קו"ח

גרור לכאן קובץ קורות חיים או לחץ לבחירה

YeshBe - בניית אתרים בחינם

כל הזכויות שמורות לקבוצת דיסקל